NazajDomov

sobota, 22. november 2014

Najdi na Divi

"Jesen je zadnji in najočarljivejši nasmeh leta." ~William Cullen Bryant

EMA 2006
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja

Ta forum je zaklenjen: ne moreš urejati, pošiljati ali odgovarjati na sporočila.   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Diva.Si Seznam forumov -> Britof
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
M.M.
administrator
administrator

Spol: Spol:Ženska
Pridružen/-a: 17.Okt.2005 1:30
Zadnji obisk: 06.Apr.2012 12:39

PrispevekObjavljeno: 13.Feb.2006 0:00    Naslov sporočila: EMA 2006 Odgovori s citatom

[QUOTE=black cat]

ampak neki folka bo moglo bit, ker je ena kolegica dubla karte, ker pozna Sergejo. Mogoče bojo ša notr samo VIP gosti, ki dobijo karte od nastopajočih?

Drugače se pa jaz že veselim Alenke Godec in Andraža Hribarja. Pa Nuška & Maja imata tud fuuuul huda vokala!

[/quote: er45]

Mogoče sem jaz kaj pomešala... Sklepala sem po temle, kar sem prebrala na strani EME:

Scenarij prireditve je pripravil Marko Pokorn, režiser pa Njegoš Maravič. Igrane skeče je režiral Samo Milavec. Letošnja EMA bo ponudila izvajalcem dovolj odrskega prostora za njihove pevske in nenazadnje koreografske nastope. Žal prostori televizijskih studiev niso tudi dovolj veliki za številne ljubitelje evrovizijskih tekmovanj, ki bi si želeli ogledati Emo v živo.

Nazaj na vrh
M.M. ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
Li Ann
fatalka
fatalka

Pridružen/-a: 24.Okt.2005 6:25
Zadnji obisk: 06.Jan.2013 21:52

PrispevekObjavljeno: 13.Feb.2006 0:00    Naslov sporočila: EMA 2006 Odgovori s citatom

jst bom tudi verjetno gledala
Nazaj na vrh
Li Ann ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaja
zasvojenka
zasvojenka

Pridružen/-a: 01.Dec.2005 11:18
Zadnji obisk: 27.Okt.2014 21:57

Jaz tud vedno gledam.

Če ne gledaš ne moreš šimfat.

Ste vidle že škandal z Natalijo, češ da ma plagiat.

Nazaj na vrh
Gaja ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
M.M.
administrator
administrator

Ja, to me je spomnilo, da še nimamo teme o EMI.

Nastopajoči:

01. NORA SEM, DA TE LJUBIM - NUŠKA DRAŠČEK

(avtor glasbe in priredbe Rudolf Gas, avtorica besedila Sanja Macur)

02. SOS - NATALIJA VERBOTEN

(avtor glasbe Matjaž Vlašič, avtorica besedila Urša Vlašič, avtorja priredbe Matjaž Vlašič in Boštjan Grabnar)

03. NORO SE UJAMEVA - REBEKA DREMELJ in DOMEN KUMER

(avtor glasbe Domen Kumer, avtorica besedila Natka Geržina, avtor priredbe Zvone Tomac)

04. TU DA DU -SERGEJA

(avtor glasbe, besedila in priredbe Franci Zabukovec)

05. MANDOLINE - SAŠA LENDERO

(avtor glasbe Andrej Babič, avtorja besedila Saša Lendero in Andrej Babič, avtor priredbe Miha Hercog)

06. RAPAD TEPE IPI MAPAM - ANDRAŽ HRIBAR

(avtor glasbe Andraž Hribar, avtor besedila Milan Hribar, avtorja priredbe Patrik Greblo in Andraž Hribar)

07. V MOJIH DLANEH - MARIJAN NOVINA

(avtor glasbe Bojan Vojnovič, avtor besedila Marijan  Novina, avtor priredbe Sašo Fajon)

08. POLKAHOLIK - ATOMIK HARMONIK

(avtor glasbe in besedila Dare Kaurič, avtor priredbe Aleš Čadež)

09. VIHAR - MAJA SLATINŠEK

( avtor glasbe Gregor Sulejmanovič, avtorica besedila Maja Slatinšek, avtor priredbe Danilo Ženko)

10. HOKUS POKUS - YLENIA

(avtor glasbe Marino Legovič, avtorica besedila Damjana Kenda Hussu, avtor priredbe Marino Legovič)

11. PLAN B - ANŽEJ DEŽAN

(avtor glasbe Matjaž Vlašič, avtorica besedila Urša Vlašič, avtorja priredbe Matjaž Vlašič in Boštjan Grabnar)

12. NAJDI ME - KATRINAS

(avtorica glasbe in besedila Katarina Habe, avtor priredbe Rok Golob)

13. OSTANI Z MANO - MONIKA PUČELJ

(avtor glasbe Aleš Klinar, avtorica besedila Anja Rupel, avtorja priredbe Aleš Klinar in Franci Zabukovec)

14. HOČEM STRAN -ALENKA GODEC

(avtor glasbe Aleš Klinar, avtorici besedila Anja Rupel in Alenka Godec, avtorja priredbe Aleš Klinar in Franci Zabukovec)

Očitno so letos v trendu naslovi brez pomena: Rapada tepe ipi... Hokus Pokus, Tu da du...

Nazaj na vrh
M.M. ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
Gaja
zasvojenka
zasvojenka

Pridružen/-a: 01.Dec.2005 11:18
Zadnji obisk: 27.Okt.2014 21:57

kaj naj rečem...skoraj isti nastopajoči kot lani in predlani in....

Nazaj na vrh
Gaja ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
U.B.
prijateljica
prijateljica

Pridružen/-a: 24.Okt.2005 2:30
Zadnji obisk: 20.Nov.2007 21:30

Jaz to emo gledam tako, da stalno preklaplam, ker so mi kakšni komadi-besedila kretenska, kašni pa zgledajo tko da me kap, kar pomen da zelo mal dejansko gledam emo, merno še film zraven pogledam.
japonka
zasvojenka
zasvojenka

Pridružen/-a: 21.Jan.2006 6:16
Zadnji obisk: 24.Avg.2013 15:05

jaz tudi gledam skoraj vse kar se dogaja "na sceni" in včasih je prav
kakšn tak fajni komad za v ušesa,....bomo vidli letošnje
škandale,..lani kao, domen kumer in rebeka se prepirata, letos pojeta
skupaj, in pazi zde,.....gremo vsi to gledat,...... hi hi,.....fore pa take,.....
Nazaj na vrh
japonka ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zabica
klepetulja
klepetulja

Pridružen/-a: 17.Okt.2005 1:47
Zadnji obisk: 07.Okt.2009 9:12

Zadnja leta jo nekako spustim - navadno nisem doma. So mi pa vedno zanimive takšne zadeve, navadno se še govori o tem, jaz pa potem nimam pojma zakaj gre
Nazaj na vrh
zabica ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
japonka
zasvojenka
zasvojenka

Pridružen/-a: 21.Jan.2006 6:16
Zadnji obisk: 24.Avg.2013 15:05

uf šele potem bomo imele kaj za povedat,...

m.m. kje pa bo??

Nazaj na vrh
japonka ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
M.M.
administrator
administrator

Baje bodo snemali v studiu, brez publike.
Nazaj na vrh
black cat
hitri prsti
hitri prsti

Pridružen/-a: 01.Dec.2005 6:02
Zadnji obisk: 21.Apr.2014 11:57

ampak neki folka bo moglo bit, ker je ena kolegica dubla karte, ker pozna Sergejo. Mogoče bojo ša notr samo VIP gosti, ki dobijo karte od nastopajočih?

Drugače se pa jaz že veselim Alenke Godec in Andraža Hribarja. Pa Nuška & Maja imata tud fuuuul huda vokala!

black cat38744.5040162037

polly
hitri prsti
hitri prsti

Pridružen/-a: 03.Jan.2006 14:53
Zadnji obisk: 06.Jan.2011 11:02
Kraj: Celje

Tut jaz bom gledla, pa me prav zanima kako se bojo letos orezal in če bo spet kak škandalček na novo

.polona
čveka
čveka

Pridružen/-a: 07.Jan.2006 10:14
Zadnji obisk: 22.Nov.2014 14:40

joj meni je pa to taaako dolgocasno gledat. ne zdrzim niti 10 min..

ni glasba po mojem izboru, showa pa tud ne naredijo nobenga.

Nazaj na vrh
.polona ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Li Ann
fatalka
fatalka

Pridružen/-a: 24.Okt.2005 6:25
Zadnji obisk: 06.Jan.2013 21:52

to glasovanje je tud kr neki... res... nisem mogl verjeti kako je pol na koncu kr anžej zmagal

zdj je vprašanje kako bo z atomčki... govorilo se je, da če ne zmagajo, jim grozi razpad... škoda

voditelji pa so mel na vsake tok kakšne dobre fore.. vsaj men... sem se ob nekaretih res nasmejala

Nazaj na vrh
Li Ann ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
U.B.
prijateljica
prijateljica

Pridružen/-a: 24.Okt.2005 2:30
Zadnji obisk: 20.Nov.2007 21:30

Men je bla Saška tko tko, vlekl je na južni melos, kar je blo pa na evrosongu že slišat. Anžej me je pa res presenetu.Cel komad sem pa gledala tisto njegovo bradico in brkice in se spraševala a so njegovi al prilepljeni.  Drugač so mu pa look dobr popravl.
Pokaži sporočila:   
Ta forum je zaklenjen: ne moreš urejati, pošiljati ali odgovarjati na sporočila.   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Diva.Si Seznam forumov -> Britof Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
Stran 6 od 8
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne moreš dodajati priponk v ta forum
Ne moreš gledati priponk v tem forumu

Diva.Si RSS feed teme 
Forum poganja phpBB

na vrh strani

© 2006 - 2012 Diva.si. Vse pravice pridržane | splošni pogoji | kolofon | zemljevid strani