NazajDomov

petek, 04. september 2015

EMA 2006
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja

Ta forum je zaklenjen: ne moreš urejati, pošiljati ali odgovarjati na sporočila.   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Diva.Si Seznam forumov -> Britof
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
papaja
čveka
čveka

Spol: Spol:Ženska
Pridružen/-a: 17.Nov.2005 6:31
Zadnji obisk: 25.Jan.2011 11:37
Kraj: heaven

PrispevekObjavljeno: 13.Feb.2006 0:00    Naslov sporočila: EMA 2006 Odgovori s citatom

jaz sem gledala to sceno, bljak  na rtv in njihovo vodenje in pa spakovanje ljudi med komadi........full mi je bla dobra monika....kar se pa tiče Saške, je bil pa to najbolj evrovizijski komad.....tam je potreben show

ja ja tamau je bil pa res čist poraščen je kr čez noč odrastel sam s tem komadom in s tem showom ne bo prišel daleč na evroviziji

polly
hitri prsti
hitri prsti

Pridružen/-a: 03.Jan.2006 14:53
Zadnji obisk: 06.Jan.2011 11:02
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: 13.Feb.2006 0:00    Naslov sporočila: EMA 2006 Odgovori s citatom

Ja men se je tut zdel vse tko tko .
Sej Anžej je bil kr ok sam navijala sem pa za Rebeko in Domna, pa mogoč
bi blo res bolš če bi Saška zmagala, ker se mi zdi da Anžej ne bo daleč
pršu. 

U.B.
prijateljica
prijateljica

Pridružen/-a: 24.Okt.2005 2:30
Zadnji obisk: 20.Nov.2007 21:30

Anžej mislm, da ni zmagal v bitki talentov pri Galuniču je pa res v njej tekmoval. Neuradni podatki o žeriji so objavljeni v Dnevniku, naj bi jo sestavljal 4 glasbeniki-Omar, Jaka Pucihar, Gregor Forjanič in Darja Švajger ter nekdanja urednica Eme Miša Molk.
M.M.
administrator
administrator

Pridružen/-a: 17.Okt.2005 1:30
Zadnji obisk: 02.Feb.2015 0:41

Ja, res je, jaz sem se zmotila. Hvala UB. Anžej je bil eden od finalistov v tistem izboru, ko je zmagal Omar.

Sem našla še slike od takrat, poglejte to razliko!

Anžej na Bitki talentov:

Anžej na Emi

M.M.38747.2709722222
Nazaj na vrh
M.M. ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
B.B.
kraljica foruma
kraljica foruma

Pridružen/-a: 17.Okt.2005 1:36
Zadnji obisk: 13.Okt.2013 23:21
Kraj: Ljubljana

OMG, kakšna razlika!

No, evo! Zdaj vsaj vemo, kdo je bil v komisiji in nam je lahko čisto jasno, zakaj je bil tak rezultat

Nazaj na vrh
B.B. ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
M.M.
administrator
administrator

Pridružen/-a: 17.Okt.2005 1:30
Zadnji obisk: 02.Feb.2015 0:41

Pucihar in Forjanič še celo skupaj v enem ansamblu igrata. 
Nazaj na vrh
M.M. ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
printemps
kraljica foruma
kraljica foruma

Pridružen/-a: 27.Okt.2005 0:49
Zadnji obisk: 03.Sep.2015 19:59

Joj, babnice, no- a vam ni jasno, da so vsi trije glasovi steli? Saska in Atomiki so odpadli zaradi tega, ker niso dobili cisto nobenega glasu od strokovne zirije in glasovi publike niso zadostovali za zmago (no, Saski je manjaklo cisto malo, spet)- ce bi bil Dezan cisto brez glasov publike, tudi ne bi mogel zmagati. Pa tudi dosti rajsi vidim kosmatega najstnika na Eurosongu, kot pa blondinko, ki se gre nek juzni melos s kupom oglusujoce cvilecih backvokalistov okoli nje- take in podobne showe je zganjalo vsaj par drzav na cisto vsakem Eurosongu do zdaj... Dolgcas...
Nazaj na vrh
printemps ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
.polona
čveka
čveka

Pridružen/-a: 07.Jan.2006 10:14
Zadnji obisk: 03.Sep.2015 19:45

sicer nism slisala vseh izvajalcev oz. pesmi, ampak raje anzej dezan, kot sasa lendero.

sm slisala komentarje, ces kaksna sramota ce zmaga atomik hramonik,
posiljimo saso lendero. ok, kar se mene tice je edina razlika med tema
dvema izvajalcema da ima sasa lendero za podlago tujo narodno glasbo,
atomik harmonik pa naso.

ti dve pesmi sem tudi slisala in mi nobena ni bila posebno vsec. se mi
zdi da sta dejansko obe priredbi obstojecih pesmi od omenjenih
izvajalcev.

pomoje je sasa lendero dobila veliko glasov na racun da 'je zadnja leta trend orientalske glasbe' na eurosongu.

Nazaj na vrh
.polona ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Li Ann
fatalka
fatalka

Pridružen/-a: 24.Okt.2005 6:25
Zadnji obisk: 31.Jan.2015 22:40

še enkrat: miša molk nima nič več pri EMI!

v komisiji so bili glavna organizatorka letošnje eme: nada muminovič in še 4 glasbeniki... če je bil še kdo ne vem...

anžej je z omarjem lani izgubil v finalu v bitki talentov... punca ki poje z njim, je bila tudi lani z njima v finalu.. in je omarjeva bivša... govori se da sta spet skupi... je pa letos na emi pela še z ful glasbeniki, ni samo to noč pri anžeju pela... tko da...

Nazaj na vrh
Li Ann ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Patsy
hitri prsti
hitri prsti

Pridružen/-a: 07.Nov.2005 3:50
Zadnji obisk: 11.Maj.2010 15:09
Kraj: Diva City

... ja spet bom kritična.... EMA bljak .... res ne vem, kdo si je zamislil program za voditelja, ker to pa res ni blo nič..... o nastopajočih pa sploh ne bi, ker mi sploh noben ni bil kul....
Nazaj na vrh
Patsy ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tyasha
čveka
čveka

Pridružen/-a: 04.Jan.2006 8:43
Zadnji obisk: 04.Mar.2013 16:03

Men je biu tud program čist mim...

Drugač mi je biu pa od Anžeja komad še najbl kul...tak mal bl dinamičn pa tko...ni mi biu pa tud ne vem kva...ker izbire itak ni blo nobene konkretne

Nazaj na vrh
Tyasha ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Li Ann
fatalka
fatalka

meni so bile kdaj kakšne fore ok... drgač pa čist neokusno... sploh ko so aljošo našemili v žensko... vse bi še preživela... a unih joškic pa ne
Nazaj na vrh
Tyasha
čveka
čveka

Ej sam res ane...pa kao uno k je pel, ne vem ane, a sm jst tok butasta, da mi take fore niso všeč...sam men se je zdel k da se iz folka norca delajo, kr ene cenene fore pa nekj
Nazaj na vrh
Li Ann
fatalka
fatalka

ja sej je bil cel show parodija na vse kar se dogaja na RTV, EMI... poti do uspeha... na tak način je najlažje folk spravt do smeha... sej ko je zrnec vodil viktorje, ni nič drugega delal, pa so ga vsi samo hvalili...
Nazaj na vrh
Tyasha
čveka
čveka

Ja sj vem da je blo kao parodija, sam men je blo usen čudn, pa k je biu škof v žensko napravlen, ne vem a se morjo zmer eni tipi v ženske napravlat, men je to čist mim... Zrnec se pa sploh ne more primerjat s tem kar je blo učer, men je biu on ful bl duhovit...
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Ta forum je zaklenjen: ne moreš urejati, pošiljati ali odgovarjati na sporočila.   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Diva.Si Seznam forumov -> Britof Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
Stran 6 od 8
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne moreš dodajati priponk v ta forum
Ne moreš gledati priponk v tem forumu

Diva.Si RSS feed teme 
Forum poganja phpBB

na vrh strani

© 2006 - 2012 Diva.si. Vse pravice pridržane | splošni pogoji | kolofon | zemljevid strani