NazajDomov

sobota, 25. oktober 2014

Najdi na Divi

"Jesen je zadnji in najočarljivejši nasmeh leta." ~William Cullen Bryant

Dekliščina
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Diva.Si Seznam forumov -> Poroka
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Soffy
zasvojenka
zasvojenka

Spol: Spol:Ženska
Pridružen/-a: 06.Jan.2006 13:24
Zadnji obisk: 06.Jan.2013 19:38

PrispevekObjavljeno: 09.Jun.2006 18:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ej, Slaybelle, kje pa sploh mislite met deklišno? da vemo kakšne igrice ti predlagat Wink
Nazaj na vrh
Soffy ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
slaybelle
diva
diva

Pridružen/-a: 23.Feb.2006 23:36
Zadnji obisk: 04.Jan.2011 20:01
Kraj: in a galaxy far, far away

PrispevekObjavljeno: 09.Jun.2006 18:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

duma v njenmu fletu...fanti grejo vn, punce bomo pa tm
Lally
zasvojenka
zasvojenka

Pridružen/-a: 27.Feb.2006 11:12
Zadnji obisk: 09.Okt.2013 19:36
Kraj: Dreamland

PrispevekObjavljeno: 09.Jun.2006 18:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jst nimam predlogov Laughing

Rickya bomo pa mausiki najele, k bo mela dekliščino Odbijalček

slaybelle
diva
diva

PrispevekObjavljeno: 09.Jun.2006 18:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lally je napisal/a:

alpa koj za nasledn diva srečanje Obrvi

Lally
zasvojenka
zasvojenka

PrispevekObjavljeno: 09.Jun.2006 18:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

slaybelle je napisal/a:
Lally je napisal/a:

alpa koj za nasledn diva srečanje Obrvi

pšššš... ne sme zvedet Mr. Green

Soffy
zasvojenka
zasvojenka

PrispevekObjavljeno: 09.Jun.2006 18:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

aham.. potem bo mal gadno, ker ne boste mogle na veliko ˝razgrajat˝ Razz

Ne vem kaj naj ti predlagam... mogoče... navada je, da mora bodoča nevesta pokazat kaj zna (npr. kuhat, kaj ve o dojenčkih...).Kaj če bi vsaka, ki je povablena pripravila en skeč na sceno o sexu, kuhanju, otrokih, nakupovanju.. pol bi pa preverle kolk se je kj naučila oz. zapomnla. No ja.. ta ideja se mi zdi mal bedasta Črno oko

V bistvu se ne spomnem nobene igrce za deklišno. Vem, da so ponavadi bl dolgočasne oz. trajajo ful mal časa, tipi ga pa 3 dni žurajo in pijejo nek v gorah!
Mr. Green
Nazaj na vrh
Soffy ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Lally
zasvojenka
zasvojenka

PrispevekObjavljeno: 09.Jun.2006 18:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Soffy je napisal/a:
tipi ga pa 3 dni žurajo in pijejo nek v gorah!
Mr. Green

evo, zakaj pa vi ne bi nardile isto? Mr. Green

Soffy
zasvojenka
zasvojenka

PrispevekObjavljeno: 09.Jun.2006 18:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

verjetno ji fantniti ne bi pustil Zamišljen groza! Jz bi zanalšč pol najela 2 striperja.. ne samo enega! Razz (no, da ne bo pol pr men isto) Rolling Eyes Mr. Green

Drgač pa.. ravn en kolega je mel zdj fantovšno, pa so ga dobesedno pil od petka do nedelje... res je bla kriza.. ženin je mogu pol nost še en hlod al kaj, pa previjat dojenčka (not so mu pa nafilila kurji drek) Shocked , osvajat Ančko.. pa take scene Mr. Green
No ja.. vsaj dobro se se meli!
Nazaj na vrh
slaybelle
diva
diva

PrispevekObjavljeno: 09.Jun.2006 18:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lally je napisal/a:
Soffy je napisal/a:
tipi ga pa 3 dni žurajo in pijejo nek v gorah!
Mr. Green

evo, zakaj pa vi ne bi nardile isto? Mr. Green

u bistvu sta hotla to narest, sam bi bli skupej pol, tipi pa punce, kr je men mal neumno no.. fantovščina + dekliščina skupej duh kot 2 pa če bi men moj husband to be reku da bo moj zadn žur predn se uženva u gmajn, bi biu prav kmal singl Wink
tkoda bomo me duma, za tipe pa ne vem al bojo u vikendu alpa v kafiču... dont even care Wink

soffy ewww chicken shit Shocked Shocked

WILDCHILD
čveka
čveka

Pridružen/-a: 12.Maj.2006 11:50
Zadnji obisk: 20.Dec.2011 17:01

PrispevekObjavljeno: 09.Jun.2006 19:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hmm...ideje...npr.naredite si kocko in napišeta nanjo kake ukaze- za pivske igrice( zeksaj, popij svoje in še sosedu...)-ta varianta hitro postane zabvna Idea , npr. emm preblisk z enga spoznavnega večera (sicer mal bolj kruta varianta)- punca je z vibratorja mogla lizat marmelado,pa pokazat kako obvlada Obrvi

...uživajte Cool

slaybelle
diva
diva

PrispevekObjavljeno: 09.Jun.2006 19:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hahaha ta z vibratorjem in marmelado je ql ideja ja Idea
Carmen
čveka
čveka

Pridružen/-a: 02.Mar.2006 10:48
Zadnji obisk: 28.Mar.2011 17:46

PrispevekObjavljeno: 09.Jun.2006 20:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jaz sem bbla enkrat na dekliščini in sva ji s prijateljco kupile tak vrček-v obliki moškega organa....ful hudo... pa še črne barve je bil Mr. Green Mr. Green
...in je mogla pol cel večer iz tega vrčka pit.....v bistvu iz majhne luknjice (na glavici) Smile ....in je bla kr cel večer prilimana nanj....ker je bila seveda žejna....luknjica je bla pa nažalost majhna. Twisted Evil Wink

ful smo se smejale......
Nazaj na vrh
Carmen ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
RedRose20
čveka
čveka

Pridružen/-a: 16.Feb.2006 19:25
Zadnji obisk: 23.Sep.2013 20:28
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: 09.Jun.2006 20:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To sem izbrskala na netu na enmu forumu:

Par idej, upam da ti bo prov prišlo...:
-Prneste blago,škarje in spenjač in naj si naredi tangice...
-nabavite par seksualnih pripomočkov in naj vam pokaže kako se to uporablja...
-skret papir-bel in naj si naredi poročno obleko...
-CD-od Helence in naj jo oponaša...
...pa miljon je še takih stvari ki popestrijo dekliščino...mi smo svoje "dekle", oblekle v neko grozno nevesto, z umetnimi trpalnicami,premajhnimi čevljčki in šopkom iz 7-ih umetnih penisov...ha,ha...sposodle smo si traktor, ga okrasile,dale gor tablo srečno mladoporočenca,oz. ena fora je bla(verz)..in jo vozile v prkolci po njenem kraju..muzika, troble in cela vas nas je vidla-ODŠTEKANO TOTALNO...haha

Sm slišala za eno foro k si je bodoča nevesta mogla narest poročno obleko iz papirnatih brisačk in pol so šle ven, ona v tej brisačkasti obleki in so pol kao zbirale dnar za ta pravo obleko in so zbrale 11 čukov in se ga seveda za pošteno užgala.
Nazaj na vrh
RedRose20 ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
slaybelle
diva
diva

PrispevekObjavljeno: 09.Jun.2006 21:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ooo hvala bejbe Objem Objem ewo zapisan! Very Happy

če se pa še katera kej spomnme pa kr napište Idea

RedRose20
čveka
čveka

Pridružen/-a: 16.Feb.2006 19:25
Zadnji obisk: 23.Sep.2013 20:28
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: 09.Jun.2006 22:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

DEKLIŠČINA

Tud to sem izbrskala na netu: Very Happy
jaz sem bila pa na eni deklišni in smo kolegici pripravile kao nek "album" in ful stare fotke notri, na katerih je bila ona. Vsako fotko je morala opisati, pripovedovati kaj in kako je nastala. Če se je zmotila, je pila (malo!). Seveda je treba najti čim starejše in čimbolj nore fotke! Potem je mrala odgovarjati na neka vprašanja v zvezi s svojim zaročencem (ala kviz).
Za darilo je dobila več stvari in jih je dobivala med programom, če si je zaslužila! Je pa morala vsako darilo OTIPATI in uganiti kaj je! Morala je tudi, zavita le v alu folijo zaplesat ene 3 plese! Potem je morala pa še iz DAS mase oblikovati "zaročenčev ponos"! Ko smo končale s programom, smo šle še malce ven...osebno bi raje ostala notri, a smo se seveda prilagajale kolegici, ki je praznovala! Deklišna je ostala, tako nam, kot tudi njej v ful lepem spominu!!
Je pa tako, da smo mi navajeni, da za deklišno/fantovšno VSE organizira priča oz. skupaj s kolegi! Razen seznam za povabljene poda "praznovalec"! Kolegi, priča, ... dajo in denar in najdejo prostor za zabavo! Ajoj, sem se razgovorila....

lahko ji date kake gospodinjske naloge, da se pokaže, če bo dobra mati in žena, lahko ji pripravite kviz, kako dobro pozna bodočega moža, lahko ji pripravite drobna darilca, uganke, pesem, ki jo bodo spomnili na določena skupna doživetja, lahko jo pošljete na ulice, pa naj zbere določeno število podpisov fantov, da se lahko poroči ... Naj napihne in obrije napihnjen kondom, brez da ga poči, ulovi z usti jabolko v škafu, polnem vode, napiše pesem o tašči, oblikuje najljubši del ženinovega telesa iz plastelina ... Možnosti je veliko , je pa res, da ni vse primerno za vsako nevesto ... ampak če jo dovolj dobro poznaš, ne bo težav. Kar oglasi se še!
.)Najprej sem morala zakuriti ogenj v kaminu
2.)potem speči koruzo na ognju in jo še pojesti....valda sm jo zažgala Wink))
3.)iz peska,maltita,vode in 3 ceglov sem morala sezidati hiško
4.)iz majhnih koščkov blaga sem morala sešiti kopalke in jih oblečt
5.)z zavezanimi rokami na hrbtu sm se mogla našminkat,...pol si pa pomagi kakor si lahko....rezultat je pa katastrofa,ravno zato teh slikic nočem dat sem gor Wink))) da ne govorim da sem bila po parih kozarčkih ker alkohola nisem ravno navajena presneto "dobre volje"
6.)previti v plenico sem morala igračo dojenčka z zavezanimi očmi,babe pa so mi pod nos molile čist tapravo pokakano pleničko fuj fej kok je smrdel
7.)zmešat sm si mogla coctail,na skrivaj pa so mi v eno steklenico nasule poper in jest sm mogla to spit,še dobr da sm bla že tok nafrzenkana da nč nism čutla
Cool.mogla sem pet...karaoke....čist taprav mikrofon....jaoooo pa moj posluh
9.)mogla sm kao plesat striptis na stolu,pa sm sam gate potegnila čez popek gor k sm mela glih ene take super elastične in hudiča je glih ena to ujela v fotoaparat,tko da imam danes to slikco doma v opomin da se to nikoli več ne ponovi.......grozzzzaaaa
10.)punce so naredile iz banane,smetane in dveh sliv......ne bom rekla kaj Wink))) .....in to sem mogla pojest.
11.)Za presenečenje pa so mi še pripravile še veliko škatlo kot darilo in v njej še več škatel.V vsaki je bilo darilce ki so ga še povezale v igro,sexi predpasnik,zakonske kocke,podvezica in seveda na koncu pinki umetni tič,ki je požel največ smeha.
12.)na začetku sem pozabla še povedat da so mi najprej dale en velik kos blaga bele barve ki sem si ga nekako morala natakniti na glavo da sem bila kot nevesta in to nositi do naslednjega dne.V tistem večeru sem ga sigurno 5x iskala,ker mi je nenehno dol padal.Ampak sej je bilo smešno.
kviz, kako se poznata bodoča ženin in nevesta (ženinu postavite vprašanja prej). Nevesto pa za vsak nepravilen odgovor kaznujte - pojesti kar ne mara,....
- previti dojenčka, montirati avtosedež
- speči kruh
- nekaj sešiti za bodočega moža - npr. boksarke
- oprati zamazano oblačilo

z nosom v moki streseni na pladnju poiskati prstan
- z zavezanimi očmi nalakirati nohte
- zbrati 10 etiket iz oblačil
- v lavorju polnem vode izvleči z usti jabolka ... na jabolkah so napisane črke in iz njih mora sestaviti svoj bodoči priimek
- prodati korenje starejši gospe za 100 SIT, kondom starejšemu gospodu za 400 SIT,...
- kako bi uspavala otroka, ga previla,...
- sešije naj boksarice (iz stare majce)

1. dobila sem tak plišast penis...ki je bil tisti večer moj mikrofon in sem morala ves čas govorit vanj....zraven sem pa dobila še tako veliko dudo..tudi v obliki penisa, oblekle so me v majico, ki so jo naredile same (spredaj je pisalo še 7 dni samska, zadaj pa čez 7 dni že poročena)
2. zavezale so mi oči in sem se morala sam naličit..nohte, obroba za usta, šminka.....si lahko predstavljaš kako okusna sem bla
3. višek vsega je bilo to, da so mi dale celo košaro napečenih kruhovih penisov...res noro originalnih...kot pravi, samo da so bili iz testa...in te sem mogla potem prodat svojim sosedom...si me lahko predstavljaš kako sem s košarico polno testenih penisov hodila okrog sosedov...za mano pa 15 žensk pa kamera....dale so mi še knjigo v katero so mi sosedje dali dovoljenje, da se poročim. Res je blo noooro smeha...sosedje pa hudo prijazni...vsem je bla to huda fora...pa še 10 jurčkov sem zaslužila
4. mogla sem narisat svojega sanjskega moškega...so prinesle ogromno risarsko stojalo in vodene barvice
5. previt sem mogla dojenčka
6. dale so mi otroško kanglico in lopatko....pa sem se mogla pretvarjat da z otrokom v peskovniku delam potičke in pojem otroške pesmice
7. imela sem spoved...sem se mogla spovedat vseh svojih grehov
8. vsaka je že prej napisala samo frazo za neko zgodbico, ki jo je nekako povezovala z menoj in potem sem vlekla listke in povedala celo zgodbico....jooj sem bla kar mal zgožena..skor same pijanske zgodbice so ble
8. iz WC papirja sem si mogla naredit rezervno poročno obleko

Punce so mi kupila kozarec s penisom in sem mogla celo noč piti iz njega - dobiš ga v sex shopu.
- Kupile so mi tangice in sem mogla met celo noč oblečene čez hlače.
- Po gostilni sem prodajala balone - v tangicah, za katere sem imela zataknjenega cel kup denarja, še od prijateljic, ki so kao kupile balone prve
- ročno, z metlico sem mogla narest smetano, vanjo zamešati ananas. Na to kao sadno kupo so mi pokonci postavile pol olupljene banane in dva cela surova jajca. Notri sem mogla z usti iskat kondom,.
- Zavezale so mi oči in sem ugotavljala katere začimbe voham.
- Narisati sem morala mojega bodočega moža
- Kviz, na katerega je predhodno odgovarjal moj mož
- Iz gline sem morala oblikovati moški spolni ud in na njega natakniti kondom
- Posaditi sem morala rožo
- Napraviti dojenčka,..

UGANI, KAJ JE NA PLADNJU!

Nakar so mi zavezale oči....in mi na krožnik dajale "čudne" predmete. Saj sploh niso bli čudni, ampak z zavezanimi očmi, so pa na tip bili prav nagravžni (sveži list solate, gumi medvedek, sladka pena, zrno koruze iz konzerve, ......), in jaz sem morala ugotovit kaj to je.
Nazaj na vrh
RedRose20 ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Diva.Si Seznam forumov -> Poroka Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
Stran 2 od 8
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne moreš dodajati priponk v ta forum
Lahko gledaš priponke v tem forumu

Diva.Si RSS feed teme 
Forum poganja phpBB

na vrh strani

© 2006 - 2012 Diva.si. Vse pravice pridržane | splošni pogoji | kolofon | zemljevid strani