NazajDomov

ponedeljek, 22. september 2014

90 dnevna ločevalna dieta
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Diva.Si Seznam forumov -> Skrb za zdravje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mashika
diva
diva

Spol: Spol:Ženska
Pridružen/-a: 09.Mar.2006 8:09
Zadnji obisk: 23.Jun.2014 9:18
Kraj: Balboa land :srce

PrispevekObjavljeno: 25.Sep.2006 7:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aja, obstaja pa tudi knjižica (mislim, da jo je izdala revija Rina) - no, pravzaprav je kar knjiga, z jedilniki za vseh 90 dni - in so super jedilniki, super recepti!!!! Very Happy

Če se odločite za to dieto, se splača najdit to knjigo!

La*Perla
zasvojenka
zasvojenka

Pridružen/-a: 16.Jan.2006 6:22
Zadnji obisk: 02.Nov.2010 0:04

PrispevekObjavljeno: 25.Sep.2006 8:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jaz sem hujšala po tej dieti in sem z vsakimi nadaljnimi tremi dnevi izgubljala po 0,5 kg.
Tako sem izgubila vsega skupaj le 4 kg, ampak se mi je ful poznalo.
Polovico sem dobila nazaj, ker res nisem jedla zdravo, tako da sem od včeraj spet na shujševalni.
Nazaj na vrh
La*Perla ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
BlackMagicWoman
kraljica foruma
kraljica foruma

Pridružen/-a: 12.Jun.2006 11:29
Zadnji obisk: 15.Jan.2013 20:46
Kraj: *HeAvEn*

PrispevekObjavljeno: 25.Sep.2006 22:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dobita se 2 knjižici o tem, izdajatelj je revija Rina in sicer 90-dnevna ločevala dieta in pa 90-dnevna ločevalna dieta; naslednjih 90 dni.

Ena stane 2990 SIT in je res uporabna, tak da svetujem vsem, ki se lotevate tega, da si jo kupite, ker je noter ogromno dobrih receptov, nasvetov, namigov in vsega ostalega.

*CaTh*
diva
diva

Pridružen/-a: 09.Maj.2006 19:16
Zadnji obisk: 14.Avg.2014 10:15

PrispevekObjavljeno: 26.Sep.2006 8:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Soffy je napisal/a:
a ni fora te diete, da bi ti potem spremenila metabolizem in bi še naslednje leto ali 2 mel isto kg, ne glede na kaj ješ?

držati s emoras potem se kako leto baje tega jedilnika, da se ne zredis, ker se metabolizem navadi na to.
Nazaj na vrh
*CaTh* ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
smarties
hitri prsti
hitri prsti

Pridružen/-a: 09.Jul.2006 11:43
Zadnji obisk: 09.Dec.2007 14:49

PrispevekObjavljeno: 30.Sep.2006 17:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jst sm jo probala ce se 100% drzis shujsas samo brez grehov,prvo sem shujsala za 8 kg,a zacne se kaka s to dijeto drug teden?
Nazaj na vrh
smarties ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Paris Hilton
prijateljica
prijateljica

Pridružen/-a: 08.Sep.2006 20:46
Zadnji obisk: 24.Sep.2007 11:17

PrispevekObjavljeno: 30.Sep.2006 18:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz še nisem probala mam pa namen, saj je moja sodelavka, ki že tako ni debela, je iz 67kg, shujšala v treh mesecih na 56kg....zdaj je k trlica in zgubila je kile ravno na pravih mesti...prav super postavo ima, čeprav je meni sedaj malo presuha Idea

Aha še za eno sem se spomnila, tudi moja teta je probala in je zgubila 18kg, ampak ona pa je bila res predebela...zdaj pa je super in to po treh otrocih Idea
Wink

loti
sramežljivka
sramežljivka

Pridružen/-a: 05.Jun.2006 17:53
Zadnji obisk: 19.Jun.2009 11:14

PrispevekObjavljeno: 02.Okt.2006 18:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Natančno en teden sem na dieti in še sem živa! Skakavček
Nazaj na vrh
loti ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mausika
kraljica foruma
kraljica foruma

Pridružen/-a: 15.Mar.2006 23:40
Zadnji obisk: 11.Nov.2010 23:37

PrispevekObjavljeno: 02.Okt.2006 21:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Exclamation Exclamation Exclamation

kr tk naprej

Exclamation Exclamation Exclamation
Nazaj na vrh
mausika ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
RedRose20
čveka
čveka

Pridružen/-a: 16.Feb.2006 19:25
Zadnji obisk: 23.Sep.2013 20:28
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: 06.Okt.2006 16:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pri tej dieti je tudi treba bit pazljiv, ker se drugace lahk zredis! Poznam namrec 2 osebi, ki sta se zredili in ne shujsali! Surprised Surprised
Nazaj na vrh
RedRose20 ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
BlackMagicWoman
kraljica foruma
kraljica foruma

PrispevekObjavljeno: 08.Okt.2006 18:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

RedRose20 je napisal/a:
Pri tej dieti je tudi treba bit pazljiv, ker se drugace lahk zredis! Poznam namrec 2 osebi, ki sta se zredili in ne shujsali! Surprised Surprised

Pri vsaki dieti, kjer količina ni točno določena je to možno. Ločevani način prehranjevanja je v bistvu treba jemati kot način življenja in ne kot dieto ter se držati priporočene velikosti obroka(en globok krožnik za kosilo in pol manj za večerjo) pa ni težav.

Če je tvoj vnos kalorij večji, kot je poraba, se vedno rediš, četudi npr. poješ preveč sadja pri sadnem dnevu ali kaj podobnega.

Ravno včeraj sem bila na enem predavanju o zdravi prehrani in je ena izmed udeleženk govorila o tem, da je to dieto poskusila dvakrat, obakrat je sicer zdržala in tudi shujšala(sicer ne toliko, kot bi lahko), vendar se je slabo počutila, bila je razdražena, slabe volje, utrujena in njena krvna slika se je drastično poslabšala. Sama imam s to dieto ravno nasprotne izkušnje in se recimo nikakor nisem mogla držati Montignacovih načel.

Tudi pri prehranjevanju ni vsaka stvar dobra za vse...

shiny sparkle
čveka
čveka

Pridružen/-a: 07.Maj.2006 18:36
Zadnji obisk: 11.Feb.2011 22:37
Kraj: LjUbLjAnA

PrispevekObjavljeno: 08.Okt.2006 19:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ta dieta ni uredu ker je nevarna za metabolizem, moja mami je dobila strašno drisko in težave z prebavnimi motnjami, imela je hemeroide ... grozno ... obstaja dieta pria kateri ješ raznovrstno hrano in shujšaš ... Kupite si knjigo Tudi z ogljikovimi hidrati smo lahko zasvojeni je preizkusila in res deluje, 1 mesec = 5kg manj... 9o dnevna ločevalna dieta je res risk ... zato je meni slabo ko pomislim kaj je doživljala moja mami...
caty
hitri prsti
hitri prsti

Pridružen/-a: 13.Mar.2006 12:09
Zadnji obisk: 07.Mar.2010 11:42
Kraj: diva city

PrispevekObjavljeno: 12.Okt.2006 22:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nameravam probat naslednji teden! Bi začela še kera, da začnemo na isti dan? Moralna podpora Rolling Eyes
Nazaj na vrh
caty ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smarties
hitri prsti
hitri prsti

Pridružen/-a: 09.Jul.2006 11:43
Zadnji obisk: 09.Dec.2007 14:49

PrispevekObjavljeno: 15.Okt.2006 7:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ja lahko kdaj pa *
Nazaj na vrh
smarties ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
loti
sramežljivka
sramežljivka

Pridružen/-a: 05.Jun.2006 17:53
Zadnji obisk: 19.Jun.2009 11:14

PrispevekObjavljeno: 19.Okt.2006 15:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tri tedne sem na tej dieti.Ali je še katera od vas?Občutki so mešani,izguba 3 kg,počutje pa je bilo vmes nekajkrat kar kritično,samo ne vem,ali od diete,ali pa bilo bilo ravno tako slabo.Gre mi bolj počasi,ker sem že od prej vegetarjanka in sem že od prej navajena na drugačne kombinacije živil.Pri mesojedcih so rezultati vidnejši,ker se jim način prehranjevanja resnično zelo spremeni!
Nazaj na vrh
loti ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BlackMagicWoman
kraljica foruma
kraljica foruma

PrispevekObjavljeno: 19.Okt.2006 18:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Iz svojih izkušenj lahko povem, da vegetarijanstvo nima nekega vpliva na to dieto, če jo izvajaš v zadanih okvirih.

Pri meni je bil tako največji problem le proteinski dan, ker jem le ribe, ampak se je solata s tunino ali sirom izkazala za odlično varianto. Vsi ostali dnevi so bili precej podobni temu kar jem sicer. Mislim, da je mesojedcem s tega vidika veliko težje zdržati npr. sadni in škrobni dan, če si težko predstavljajo obrok brez mesa.

Pri škrobnem dnevu pa je pač treba paziti na količino in kombinacijo živil, da ni vse skupaj preveč kalorično. Namesto riža in graha ali koruze, poskusi z drugo zelenjavo, pa je problem rešen.

Če imaš malo kg preveč, je hujšanje počasnejše, kot če moraš izgubiti več kg, zato ne vrži puške v koruzo, ker boš na koncu zadovoljna!

Ne pozabi, da to ločevanje ni toliko dieta, kot način prehranjevanja in si ga lahko v veliki meri prilagajaš. Če ti kaka kombinacija živil ne ustreza, če težko zdržiš vodni ali sadni dan, lahko malce pogoljufaš, pa ne bo neke škode. In ne pozabi na dovolj tekočine in gibanja!

Na prvem mestu mora vedno biti tvoje zdravje in dobro počutje!

Veliko uspeha in še kaj poročaj kako ti gre Idea

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Diva.Si Seznam forumov -> Skrb za zdravje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Naslednja
Stran 2 od 14
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Lahko dodajaš priponke v ta forum
Lahko gledaš priponke v tem forumu

Diva.Si RSS feed teme 
Forum poganja phpBB

na vrh strani

© 2006 - 2012 Diva.si. Vse pravice pridržane | splošni pogoji | kolofon | zemljevid strani