Najdi na Divi

"Jesen je zadnji in najočarljivejši nasmeh leta." ~William Cullen Bryant

Horoskop - znacilnosti znamenj
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Diva.Si Seznam forumov -> Kofetkanje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
LittleOne^^
fatalka
fatalka

Spol: Spol:Ženska
Pridružen/-a: 02.Jul.2009 13:41
Zadnji obisk: 25.Avg.2014 8:42

PrispevekObjavljeno: 12.Jan.2012 20:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Določene značilnosti držijo, pa še to ne za vse. Se mi zdi, da so določene stvari pa čisto preveč splošno napisane, da bi se dalo v njih poiskati kakšen globji pomen, ker lahko marsikaj za marsikoga drži, tako kot je napisala že RO. Smile
Nazaj na vrh
LittleOne^^ ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
Gruwy
zasvojenka
zasvojenka

Pridružen/-a: 16.Avg.2007 17:40
Zadnji obisk: 30.Maj.2014 21:36
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: 12.Jan.2012 20:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jaz sem oven .. sicer smo res trmasti ampak tole iz prvega posta, da smo narcisoidni pa nebi mogla rečt, da drži Laughing ne poznam zraven sebe nobenega narcisoidnega ovna Smile moj je rak.. raki so sicer romantični ampak težki, da znoriš! pa z ljubosumjem imajo očitno tud probleme.. ali dobro Smile

se pa ovni baje najbolj razumemo s strelci in levi in morm rečt, da to kar drži.. za nobeno znamenje pa nebi mogla trdit, da se ne razumem.. to je tak vse skupaj en bullshit Laughing

*miss_independent*
fatalka
fatalka

Pridružen/-a: 06.Sep.2009 23:09
Zadnji obisk: 29.Avg.2014 15:31

PrispevekObjavljeno: 12.Jan.2012 20:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hmmm zanimivo kako ene gledate na to. Sama ne mečem vseh znamenj v isti koš, kr obstajajo ljudje, ki jim je določen horoskop pisan na kožo, drugi pa se v tem istem znamenju sploh ne najdejo. Zato mi je nesmiselno, da pravim da so vsi biki trmasti, neprilagodljivi, ljubosumni, če sm imela samo z dvema bikoma takšne izkušnje. Za vse ostale nemorm vedet, dokler jih ne spoznam. Bik je samo primer, govorim za vsa znamenja.
Lana25
prijateljica
prijateljica

Pridružen/-a: 27.Dec.2011 15:59
Zadnji obisk: 18.Jul.2012 16:28

PrispevekObjavljeno: 12.Jan.2012 20:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

no, jaz sama ki sem to temo odprla, sem imela do zdaj stik najveckrat s tremi znamenji in lahko potegnem neke zakljucke... mi je pa zanimivo brati vase:)

ovni- definitivno so res trmasti in na vsak nacin hocejo dosec svoje. sicer te bodo hinavsko poslusali s pokroviteljskim pogledom, potem pa razjasnili zakaj je tvoje mnenje napacno. ne vem, lahko da sem samo jaz bila prakticno v konfliktu ravno z ovni, pa sem sicer res nekonfliktna oseba in sem se tudi z ovni trudila vzpostavit sozitje... (oce je oven in se nekaj kolegov)

levi- no, z levi pa moram rect, da sem se res vedno ujela na neki visji ravni in da nimam niti ene slabe izkusnje z njimi:) energija, pretok misli enak, nacin zivljenja, zanimanja za stvari, pogovor, zvestoba,... edini minus je mogoce to, ker sem tudi sama levinja in navajena komplimentov, prav tako pa tudi levi nasploh in smo se kdaj zaradi tega zastrikali, samo smo na lep nacin vse razresili:) levom dam en velik plus.

vodnarji- zelo za hece, nepripravljeni pa na kakrsenkoli resen pogovor. po eni strani bi vse naredili zate, samo moras pa zato poslusat vsaj dva dni prej razna predavanja in malone kreganja, preden kaj naredi. so pa prijazni, ljubeznivi in nezni, romantiki. za moj okus premalo energicni.

toliko z moje strani:)

Lana25
prijateljica
prijateljica

Pridružen/-a: 27.Dec.2011 15:59
Zadnji obisk: 18.Jul.2012 16:28

PrispevekObjavljeno: 12.Jan.2012 20:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@ Gruwy; prvi post je bil samo PRIMER da bi uporabnice razumele kako sem si temo zamislila in nisem pisala dejstev... kot bi napisala zemlja je kvadratna, ceprav vsi vemo da ni... Smile
Summer.
čveka
čveka

Pridružen/-a: 04.Jul.2008 14:03
Zadnji obisk: 17.Okt.2013 12:16

PrispevekObjavljeno: 12.Jan.2012 20:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Js sm tudi tipična devica Smile

In zelo verjamem v horoskop, ko pride do škorpijonov. Namreč po mojih izkušnjah so to najbolj hinavski, lažnivi, nezanesljivi ljudje. Se opravičujem če sem koga užalila, ampak če je kdo tuki škorpijon, nej se drži stran od mene Laughing Dejansko je bil čist vsak škorpijon ki sem ga spoznala (okrog 15 ljudi) slab človek in me je razočaru/prizadel/mi na splošno grenil življenje. Ne prenesem jih in se jim izogibam v velikem loku Smile

Dobro se pa razumem s strelci in kozorogi, kar sem tudi v ascedentu Very Happy
Nazaj na vrh
Summer. ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.ironic.
diva
diva

Pridružen/-a: 22.Jun.2008 16:38
Zadnji obisk: 21.Avg.2014 20:30

PrispevekObjavljeno: 12.Jan.2012 21:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mooksiecuddlepoof je napisal/a:
Strelec (bivši)-rabi veliko svobode in gibanja, kar je pri nama držalo, saj si je res jemal veliko svobode Smile

Jap, true. Sem strelka in če me kdo želi omejevat, mu rečem adijo sprve.

deVineTTe
čveka
čveka

Pridružen/-a: 19.Feb.2009 14:47
Zadnji obisk: 29.Avg.2014 10:41
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 12.Jan.2012 21:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz mislim da sem precej tipična dvojčica kadar je govora tako o pozitivnih kot negativnih lastnosti. Zase lahko definitivno potrdim da sm praktično norela v zvezi z bivšim ki je bil tudi dvojček ker so bile to borbe non stop brez nekih pametnih zaključkov...na splošno je bla ta zveza precej bolj strastna kot pa razumna Mr. Green še zdej če se srečava se uspeva skregat v 5ih minutah. Ampak ok, delno za to krivim tudi mladost Smile

Moji prijatelji so precej mešana družba...če samo pomislim na najožji krog smo sestavljeni iz ribe, leva, device, ovna itd. skratka, precej mešano Smile ampak se z vsemi super ujamem Smile

Odlično se ujameva tudi z mojim, čeprav naj se baje dvojčki in device ne bi. Men se zdi da se prav lepo dopolnjujeva, mogoče pa se dobro razumeva tudi zato ker imam tudi jaz podznak v devici Smile kaj pa vem, važn da štima Idea

RexoneOaza
kraljica foruma
kraljica foruma

Pridružen/-a: 27.Avg.2008 21:00
Zadnji obisk: 25.Avg.2014 21:24

PrispevekObjavljeno: 12.Jan.2012 21:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LittleOne^^ je napisal/a:
Določene značilnosti držijo, pa še to ne za vse. Se mi zdi, da so določene stvari pa čisto preveč splošno napisane, da bi se dalo v njih poiskati kakšen globji pomen, ker lahko marsikaj za marsikoga drži, tako kot je napisala že RO. Smile
Vidim, da je rak opisan kot težek človek, ljubosumen, moj fant je rak, pa zdaleč ne bi mogla reč, da je tak.. niti približno.
L.O. saj, jaz verjamem, da nas človeka pač dela okolica, čas v katerem živimo, geni in izkušnje, ne pa neka znamenja, ker bi potem blo samo 12 tipov/vrst človeka. raje se spakiram ven iz teme, drugače bom off topic Mr. Green
Nazaj na vrh
RexoneOaza ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
Urss'
čveka
čveka

Pridružen/-a: 28.Okt.2009 19:04
Zadnji obisk: 21.Apr.2014 9:52

PrispevekObjavljeno: 12.Jan.2012 21:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, tudi jaz sem rakica, znam biti ljubosumna, težek človek pa pomoje nisem, ker se zelo rada prilagodim, da nebi ljudi ob živce spravljala.
Nazaj na vrh
Urss' ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sp30
kraljica foruma
kraljica foruma

Pridružen/-a: 02.Sep.2008 12:15
Zadnji obisk: 15.Maj.2013 21:49

PrispevekObjavljeno: 12.Jan.2012 21:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

evo tale horoskop drži zame ma 100% Razz

http://www.horoskopek.si/devica.html

baje se ujamemo z kozorogi in ribami Smile Kozorog je moj dragi, riba pa bivši Mr. Green

http://ondbudget.blogspot.com/
Nazaj na vrh
sp30 ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
sonchika
zasvojenka
zasvojenka

Pridružen/-a: 28.Feb.2006 21:19
Zadnji obisk: 29.Avg.2014 15:31

PrispevekObjavljeno: 12.Jan.2012 22:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zanimivo oz. realno se mi zdi ob pogoju, da upoštevam celoten horoskop (Sonce-ribi, luna-bik, ascendent-tehtnica). Smile Ker če kdo ni značilna ribica sem to jaz, moj pravi da mi tale luna v biku pretehta vse ostalo Embarassed Laughing

Moj je bikec, se odlično razumeva, imava podobne poglede na svet, toda ko pride do razhajanja mnenj pa nihče ne bo odstopil niti za centimeter Rolling Eyes Da trme in muhavosti sploh ne omenjam Mr. Green

Zanimiv primer je moja mami (Sonce, luno in ascendent ima v raku), kot trikratna rakica je res ljubeča in občutljiva mamica v vseh pogledih. Srček
Nazaj na vrh
sonchika ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
Urss'
čveka
čveka

Pridružen/-a: 28.Okt.2009 19:04
Zadnji obisk: 21.Apr.2014 9:52

PrispevekObjavljeno: 12.Jan.2012 22:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.horoskopek.si/rak.html Joj, jaz sem zdaj tudi to brala. Pa res čisto vse drži, še tisto glede bolezni in zdravja!
Nazaj na vrh
Urss' ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gagili
kraljica foruma
kraljica foruma

Pridružen/-a: 14.Jan.2008 23:49
Zadnji obisk: 29.Avg.2014 23:12
Kraj: gagiland

PrispevekObjavljeno: 12.Jan.2012 22:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

GLAM^Lady je napisal/a:
Jaz sem po horsokopu vodnar.
@Gagili imam(o) zelo velik krog prijateljev in to piše v mnogih astroloških knjigah.
Tako da ta trditev zagotovo ne drži.

Saj vidiš da sem pisala samo v moškem spolu Mr. Green z vodnarkami nimam težav Wink

Drugače pa sem tudi napisala da dosti več šteje podznak, ker le ta odraža karakter Smile

MissKiss
fatalka
fatalka

Pridružen/-a: 19.Dec.2008 15:48
Zadnji obisk: 19.Avg.2014 20:24

PrispevekObjavljeno: 12.Jan.2012 23:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pummica101 je napisal/a:
imajo veliko prijateljev? Surprised pol pa jaz glih nisem tipičen vodnar Jokavček

pol pa res nisi ja Smile
vodnarji veljajo za tiste, ki majo okol sebe velik prjatlov in tud velik dajo na prjatlski odnos, večinoma tud več kokr na partnerski.

poznam par primerkov, med njimi je tud bivši + še povsod so tko označeni, kjerkol bereš od vodnarjev Smile

so pa res samosvoji ja...

gagi vidm da tud piše drugače, no ampak, velik je na svetu vodnarjov, očitno jst poznam same take ki ustrezajo opisu po knjigah in raznih straneh Smile
Nazaj na vrh
MissKiss ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Diva.Si Seznam forumov -> Kofetkanje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Stran 2 od 7
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Lahko dodajaš priponke v ta forum
Lahko gledaš priponke v tem forumu

Diva.Si RSS feed teme 
Forum poganja phpBB

na vrh strani

© 2006 - 2012 Diva.si. Vse pravice pridržane | splošni pogoji | kolofon | zemljevid strani