misija: rojstnodnevno darilo, za: partner od fantove mami

Ta forum je zaklenjen: ne moreš urejati, pošiljati ali odgovarjati na sporočila.   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    HACKED BY BOSNJO Seznam forumov -> Britof
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
muffin0308
sramežljivka
sramežljivka

Spol: Spol:Ženska
Pridružen/-a: 29.Jul.2016 10:39
Zadnji obisk: 29.Maj.2017 21:30

PrispevekObjavljeno: 29.Maj.2017 20:58    Naslov sporočila: misija: rojstnodnevno darilo, za: partner od fantove mami Odgovori s citatom

Živjo! Very Happy

Zagotovo je več debat na to temo, ampak jih seveda ne najdem in nimam niti časa obrniti okoli cel forum.

Prosila bi za linke do prejšnjih debat ali pa za nasvete. Obupana sem. Arrow

Partner od mami praznuje rojstni dan in sem vabljena na piknik - ta vikend. Hja, fant mu bo dal verjetno vino (katerega sam prideluje) in meni se sanja ne, kaj naj pa jaz dam.

Skupaj fantovega vina ne moreva dati, ker se bom počutila kot privesek, kateri se je priskledil fantovemu darilu. Sama nimam nekaj idej, kaj kupiti oziroma dati, ker človeka tudi premalo poznam - kar vem je to, da ni pretiran ljubitelj sladkarij. Fant mi ni veliko pomoč z idejami, ker tako kot jaz ni pretiran navdušenec za kupovanje daril.

Aja, sanja se mi ne, koliko bo možakat star (fant je orto pozabljivec). Pomoje nekje 45-55.

HELP ME!!!! crying Objem

therion
fante
fante

Spol: Spol:Moški
Pridružen/-a: 18.Mar.2013 23:17
Zadnji obisk: 07.Okt.2017 15:26

PrispevekObjavljeno: 29.Maj.2017 22:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mah, pri nas je bilo vedno neko nenapisano pravilo, da če greš k staršem, njenim ali tvojim na rojstni dan, da sta s partnerjem skupaj glede darila, drugače pa mogoče kake cigare ali pa viski... Ali pa kakšen set kozarcev, mogoče direkt za vino kar. Jaz se ne bi nekaj sekiral v glavnem Mr. Green
Nazaj na vrh
therion ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
moderator
čveka
čveka

Pridružen/-a: 23.Apr.2012 13:44
Zadnji obisk: 10.Okt.2017 22:32
Kraj: Diva.si

PrispevekObjavljeno: 31.Maj.2017 9:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.diva.si/forum/viewtopic.php?p=1652942#1652942
Pokaži sporočila:   
Ta forum je zaklenjen: ne moreš urejati, pošiljati ali odgovarjati na sporočila.   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    HACKED BY BOSNJO Seznam forumov -> Britof Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne moreš dodajati priponk v ta forum
Ne moreš gledati priponk v tem forumu

HACKED BY BOSNJO RSS feed teme 
Forum poganja phpBB

na vrh strani

© 2006 - 2012 Diva.si. Vse pravice pridržane | splošni pogoji | kolofon | zemljevid strani