WISH aplikacija

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Diva.Si Seznam forumov -> Akcije in razprodaje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
emkica
hitri prsti
hitri prsti

Spol: Spol:Ženska
Pridružen/-a: 11.Mar.2010 11:15
Zadnji obisk: 15.Avg.2017 18:31

PrispevekObjavljeno: 09.Avg.2017 9:35    Naslov sporočila: WISH aplikacija Odgovori s citatom

Jo poznate? Lahko naročate preko računalnika ali pa aplikacije na mobitelu.

Jaz sem jo slučajno zasledila in imajo res noro nizke cene. Je pa res da za vsako stvar plačaš ekstra poštnino, sam ponavadi ni več kot max 5 evrov.

Zdaj sem naročila goro stvari in čakam, da pridejo. Sem pa prej preverila na youtubu komentarje ljudi in ene stvari se dejansko splačajo, druge spet ne.

pa še nikoli ne dobiš vsega kar si naročil v enem paketu. Vsaka stvar ti pride v svojem paketku.

Kakšne izkušnje imate ve s to stranjo?
Nazaj na vrh
emkica ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
_tinny_
za prste obliznit
za prste obliznit

Pridružen/-a: 07.Okt.2006 12:21
Zadnji obisk: 15.Avg.2017 11:55
Kraj: Bitchwood

PrispevekObjavljeno: 15.Avg.2017 11:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nimam izkušenj, me je pa mikalo, da bi naročila kako verižico. Ampak glede na to, da verjetno pridejo stvari iz Kitajske, se bolj splača take stvari naročit iz Ebay, kjer ni poštnine + zdi se mi, da imajo boljši način za ocenjevanje prodajalcev.
Kar sem gledala na yt haule iz Wish, pa so tudi večinoma bili slabi komentarji, tak da pomoje ne bom naročala iz te strani.

emkica
hitri prsti
hitri prsti

Pridružen/-a: 11.Mar.2010 11:15
Zadnji obisk: 15.Avg.2017 18:31

PrispevekObjavljeno: 15.Avg.2017 18:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa sej po moje je to fora s poštnino. Ti napišejo, da je izdelek kao zastonj, pol je pa dva evra poštnine. Smile
Jaz sem tudi gledala na yt videe. Pa je čist odvisno od izdelka do izdelka.

No, zaenkrat sem zadovoljna s tistim kar sem dobila. Sem pa trenutno naročila ogromno stvari.

Dobila pa sem ene polžke za označevat kozarce, pa so čist kul. In mrežo za komarje, kao baldahin za nad posteljo in je čisto vredu.

Zdaj pa čakam, da dobim še druge stvari.
Nazaj na vrh
emkica ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Diva.Si Seznam forumov -> Akcije in razprodaje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Lahko dodajaš priponke v ta forum
Lahko gledaš priponke v tem forumu

Diva.Si RSS feed teme 
Forum poganja phpBB

na vrh strani

© 2006 - 2012 Diva.si. Vse pravice pridržane | splošni pogoji | kolofon | zemljevid strani