Najdi na Divi

"Jesen je zadnji in najočarljivejši nasmeh leta." ~William Cullen Bryant

Problemi na del. mestu

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    HACKED BY BOSNJO Seznam forumov -> Delo & denar
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
NatašaL
prijateljica
prijateljica

Spol: Spol:Ženska
Pridružen/-a: 16.Sep.2008 6:43
Zadnji obisk: 14.Okt.2017 20:28

PrispevekObjavljeno: 16.Sep.2017 8:20    Naslov sporočila: Problemi na del. mestu Odgovori s citatom

Zadnje čase opažam da nadrejene vse bolj moti moj zunanji izgled na delovnem mestu. Ni problem v samem delu, ker mi vsak mesec dajo nagrado. Motijo jih prstani, dolgi nohti in pa par pirsov, da o tatuju na roki niti ne govorim. Je pa res, da imam prav jaz največ stikov s strankami in poslovnimi partnerji.
Ali je že katera imela tak problem in kako ga je rešila?
Nazaj na vrh
NatašaL ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
printemps
kraljica foruma
kraljica foruma

Pridružen/-a: 27.Okt.2005 0:49
Zadnji obisk: 16.Okt.2017 15:52

PrispevekObjavljeno: 16.Sep.2017 16:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moje mnenje: na nekatera delovna mesta pirsi, nakit in dolgi nohti ne pasejo. Tu ne gre za kratenje pravic zaposlenega, ampak mora zaposleni upostevati pravila na delovnem mestu. Ce si dobro zapisana pri delodajalcu, popusti in nosi pirse in nakit po sluzbi, nohte pa skrajsaj toliko, da bo obema ok. Nima smisla rinit z glavo skozi zid.
Nazaj na vrh
printemps ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
Thelma
klepetulja
klepetulja

Pridružen/-a: 13.Avg.2006 11:09
Zadnji obisk: 11.Okt.2017 15:16

PrispevekObjavljeno: 16.Sep.2017 17:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zakaj jih pa zdaj kar naenkrat moti, če jih prej ni? Sploh če si pri njih dobro zapisana.

Drugače pa se strinjam s tem, da preveč nakita/pirsi ipd. ne sodijo na vsako delovno mesto. Jaz imam recimo tatu sicer na nevidnem mestu, pa čeprav mene v službi ne bi oviral, marsikje pa ni zaželeno, pa če si najboljši v svojem delu daleč naokoli.
Nazaj na vrh
Thelma ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NatašaL
prijateljica
prijateljica

PrispevekObjavljeno: 16.Sep.2017 20:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Čudno se mi zdi, ker jih to moti šele zadnje leto, prej se ni pa noben obregnil vame. Prstane in verižice že skoz nosim, tatu in pirse pa zadnjih pet let. Prej so me 10 let pustili pri miru, včasih so me še komu dali za vzor, tako da mi je bilo včasih prav nerodno. Zanimivo je pa da jih ne moti ko vsaj petkrat skočim na čik. Logično bi bilo da bi jih to motilo, pa jih ne. Na živce mi grejo, ko mi nekaj dobronamerno svetujejo in pametujejo.
Nazaj na vrh
Thelma
klepetulja
klepetulja

Pridružen/-a: 13.Avg.2006 11:09
Zadnji obisk: 11.Okt.2017 15:16

PrispevekObjavljeno: 17.Sep.2017 12:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zna bit, da gre za kakšno taktiko, da te počasi na lep način oz. z razlogom (koliko je tehten, je pa druga stvar) odpustijo. Vendar če praviš, da drugače dobro delaš in so tudi oni zadovoljni, ni nujno, da je tako. Delaj še naprej tako kot do sedaj in se mogoče to poleže. Dokler se ne srečuješ z mobingom na delovnem mestu, si lahko srečna, da ne hodiš v službo z odporom ali strahom, tako da bi ti predlagala, da se ne sekiraš preveč, jih pa lahko vprašaš zakaj tvoj videz predstavlja problem šele sedaj.
Nazaj na vrh
Thelma ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NatašaL
prijateljica
prijateljica

PrispevekObjavljeno: 17.Sep.2017 20:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mobinga ni. Daleč od tega. V delu in nalogah ki jih imam neizmerno uživam in se veselim vsakih izzivov katere moram rešiti. V službo še vedno hodim z nasmeškom na obrazu. Pomislila sem tudi na to da bi lahko bili to taktični napadi, vendar po vseh poizvedovanjih ni v firmi ali zunaj že pripravljenega človekua ki bi me lahko zamenjal ( na silo ), da se razumemo. Bomo videli kako se bo stvar razvila naprej. Počakam do naslednjega napada in jim direktno rečem "če vam nisem več všeč, mi pa dajte knjižico v roke pa se lepo dostojno po 13. letih razidemo" potem bom pa videla kaj bo.
Nazaj na vrh
.malecka*
čveka
čveka

Pridružen/-a: 13.Maj.2008 19:45
Zadnji obisk: 20.Sep.2017 15:35

PrispevekObjavljeno: 18.Sep.2017 8:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Morda je pa prišla kakšna opazka s strani katerega od poslovnih partnerjev, glede na to, da imaš ravno ti največ stika z njimi in so potem znotraj podjetja tudi začeli drugače gledati na nekatere stvari.
Nazaj na vrh
.malecka* ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NatašaL
prijateljica
prijateljica

PrispevekObjavljeno: 18.Sep.2017 19:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Možno tudi to. Sem tudi v tej smeri razmišljala, ampak dvomim, ker se z vsemi ful dobro razumem. Z nekaterimi smo postali tudi družinski prijatelji. No ja, možno je pa tudi to. Zdaj itak nosim dolge rokave pa se tatujev ne vidi, čeprav nevem koga moti rakec na eni in vrtnica na drugi roki. Ko bom prišla do zaključka, da sem v firmi moteč faktor bom preprosto spokala drugam. Možnosti je veliko ☺☺☺.
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    HACKED BY BOSNJO Seznam forumov -> Delo & denar Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Lahko dodajaš priponke v ta forum
Lahko gledaš priponke v tem forumu

HACKED BY BOSNJO RSS feed teme 
Forum poganja phpBB

na vrh strani

© 2006 - 2012 Diva.si. Vse pravice pridržane | splošni pogoji | kolofon | zemljevid strani