NazajDomov

nedelja, 23. november 2014

Najdi na Divi

"Jesen je zadnji in najočarljivejši nasmeh leta." ~William Cullen Bryant

Senčke za sivo-modre oči
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Diva.Si Seznam forumov -> Ličenje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
M.M.
administrator
administrator

Spol: Spol:Ženska
Pridružen/-a: 17.Okt.2005 1:30
Zadnji obisk: 06.Apr.2012 12:39

PrispevekObjavljeno: 13.Feb.2006 0:00    Naslov sporočila: Senčke za sivo-modre oči Odgovori s citatom

Ugotovila sem, da imam doma malo morje senčk v rjavih in roza odtenkih, to pa zato, ker me vedno, ko grem v shopping, pritegnejo iste ali podobne barve. Kakšne odtenke mi še predlagate, glede na barvo mojih oči? Barvo las imam pa blond-svetlo rjavo.

Sama večinoma uporabljam senčke od ArtDeco-ja in Isadore, nekaj od Oriflamea... poznate še kakšne dobre, ki bi jih morala preizkusiti?

Nazaj na vrh
M.M. ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
Taja
klepetulja
klepetulja

Pridružen/-a: 17.Okt.2005 4:16
Zadnji obisk: 17.Maj.2010 15:18
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 13.Feb.2006 0:00    Naslov sporočila: Senčke za sivo-modre oči Odgovori s citatom

Kao blond zato, ker še nisem čisto blond. Na zgornjem delu glave, kot bi rekla B.B. sem čisto blond, spodaj pa oranžno blond

Hvala a nasvet najbolj blizu so mi rjava, bež, marelična, ne črna ampak siva in morda vijolična

Nazaj na vrh
Taja ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jelka
hitri prsti
hitri prsti

Pridružen/-a: 17.Nov.2005 4:58
Zadnji obisk: 11.Mar.2010 18:30

Ne razumem točno "kao blond lase"... Predstavljam si Sarah Michele Geller ali pa Jessico Simpson; bo tko kul?

No, na rjave oči in zlato blond lase gredo vsi odtenki rjave, bronasta, bež, marelična , opečnata, , črna, zlata, za zvečer pa bi nasploh priporočala vijolično v raznih kombinacijah (s črno, roza, belo, modrikasto belo, rožnato belo...) 

Nazaj na vrh
jelka ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Taja
klepetulja
klepetulja

[QUOTE=B.B.]

[QUOTE=Taja]B.B. kakšne senčke pa meni priporočaš? Doma imam že rjave s shimrom in sive.[/quote: er45]

Uf, jaz nisem pravi naslov za senčke, to ti bo znala jelka veliko bolje svetovati. No, jelka, kakšne senčke na temno rjave oči?

[/quote: er45]

In kao blond lase

Nazaj na vrh
B.B.
kraljica foruma
kraljica foruma

Pridružen/-a: 17.Okt.2005 1:36
Zadnji obisk: 13.Okt.2013 23:21

[QUOTE=Taja]B.B. kakšne senčke pa meni priporočaš? Doma imam že rjave s shimrom in sive.[/quote: er45]

Uf, jaz nisem pravi naslov za senčke, to ti bo znala jelka veliko bolje svetovati. No, jelka, kakšne senčke na temno rjave oči?

Nazaj na vrh
B.B. ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
M.M.
administrator
administrator

[QUOTE=B.B.]Jaz sem v DM-ju videla od Manhattna eno fuuuul hudo vijolično (sliva) senčko s shimmrom v taki črni 'papirnati' embalaži za samo 990 sit. Pa fuuuul veliko jo je notri. Imajo še tako isto sivo. Men sta obe svetovni. Pejt pogledat [/quote: er45]

Tole sem pa čist spregledala. Zveni ful fajn, bom šla pogledat.

Sem pa gledala doma mal svoje ArtDeco senčko, pa je res, kar je rekla Jelka, niso perl ampak svetleče... No, ko sem že mislila, da rabim le še nekaj odtenkov, sem izvedela, da rabim vse nove, še v perl različici. Jupi!

Nazaj na vrh
M.M. ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
Taja
klepetulja
klepetulja

B.B. kakšne senčke pa meni priporočaš? Doma imam že rjave s shimrom in sive.
Nazaj na vrh
B.B.
kraljica foruma
kraljica foruma

Pridružen/-a: 17.Okt.2005 1:36
Zadnji obisk: 13.Okt.2013 23:21

Jaz sem v DM-ju videla od Manhattna eno fuuuul hudo vijolično (sliva) senčko s shimmrom v taki črni 'papirnati' embalaži za samo 990 sit. Pa fuuuul veliko jo je notri. Imajo še tako isto sivo. Men sta obe svetovni. Pejt pogledat
Nazaj na vrh
B.B. ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
Angie
prijateljica
prijateljica

Pridružen/-a: 02.Jan.2006 8:54
Zadnji obisk: 04.Maj.2007 20:05

Aja,odtenka Very Happy

No,meni sta ta dva všeč,se pa zagotovo najdejo tudi lepši,se strinjam

M.M.
administrator
administrator

Ne, ne.. ne mislim to, da niso kvalitetne. Mogoče se nisem prav izrazila, ker sem razmišljala bolj o barvah in ne o sestavi. Odtenka, ki si ju omenila, se mi nista zdela nič posebnega. Glede sestave so pa tudi meni všeč. M.M.38720.4366087963
Nazaj na vrh
Angie
prijateljica
prijateljica

Kaj pa ti ne ustreza?

Ful lepo se nanašajo,finish je perfect,pa še zelo obstojne so.No,cena je pa res visoka,to je edini minus.Se kosajo z MAC,boljše boš pa že težko našla.

M.M.
administrator
administrator

Shisheidovi, ki jih omenjaš sem preverila, ker so jih povsod hvalili, pa mi nista nekaj blazno dobri, še posebno, ker imata res astronomsko ceno.  Gurelain bom pa pošpegala, hvala.

Nazaj na vrh
Angie
prijateljica
prijateljica

Jaz imam modre oči in mi daleč najbolj pašejo topli odtenki,najbolj zlata,pa kakšna bakrena,nežna java.....Guerlain ima zelo kvalitetne sence.

Če ne poznaš,nujno preveri Shiseido kremne senčke,odtenka Tiger's Eye in Golden Lights.

Za rjavooke pa je Spring plum prava izbira,saj barvo full poudari.Ta Shiseido senčila so ena najboljših,zagotovo med TOP 3,če ne celo najboljša.

M.M.
administrator
administrator

Ok. Hvala Jelka.
Nazaj na vrh
jelka
hitri prsti
hitri prsti

Pridružen/-a: 17.Nov.2005 4:58
Zadnji obisk: 11.Mar.2010 18:30

Za firme glih ne bi vedela, lahko pa ti samo povem, da ima ArtDeco preveč svetleče senčke (za moj okus), Isadora so pa tko-tko. Svetle senčke naj bodo svetleče-perlaste, temnejše pa raje mat.
Nazaj na vrh
jelka ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Diva.Si Seznam forumov -> Ličenje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Lahko dodajaš priponke v ta forum
Lahko gledaš priponke v tem forumu

Diva.Si RSS feed teme 
Forum poganja phpBB

na vrh strani

© 2006 - 2012 Diva.si. Vse pravice pridržane | splošni pogoji | kolofon | zemljevid strani