NazajDomov

četrtek, 19. oktober 2017

Suki - naravna kozmetika
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    HACKED BY BOSNJO Seznam forumov -> Nega obraza
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Shapa
diva
diva

Spol: Spol:Ženska
Pridružen/-a: 04.Jan.2006 14:30
Zadnji obisk: 30.Maj.2016 19:07

PrispevekObjavljeno: 12.Mar.2008 22:30    Naslov sporočila: Suki - naravna kozmetika Odgovori s citatom

S cimro sva zdajle testirali tole kozmetiko in sva pol ure jamrali zraven od zadovoljstva Mr. Green tak da ne morem da ne bi poročala.

Poskusla sem Lemongrass cleanser, ki je totalno nenavaden - vsebuje drobne delce, ki se na koži počasi stopijo. Diši noro po naravnih citrusih - ne tistih umetnih

Potem sva pa obe poskusili tonik (white willow), ki diši po kamilici in neki vzhodni rastlinci in pa kremo Velvet facial cream, ki diši po kamilicah. In ko to daš na obraz je prava arometerapija. Najini zvoki ob tem: mmmmm, aaaah, uuuuuh - bog ve kaj so si cimri mislili Mr. Green Obe imava problematično suho kožo in po tej kremi mava kožo kot svila - čeprav se je takoj vpila, je tako nahranjena, da se ne morem nehat dotikat po obrazu (ja, vem da se ne smem Razz )

V glavnem noro odkritje res.

baby_007
klepetulja
klepetulja

Pridružen/-a: 14.Avg.2006 9:47
Zadnji obisk: 31.Maj.2017 17:57
Kraj: dolenjska :)

PrispevekObjavljeno: 12.Mar.2008 22:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Shapa kje pa to prodajajo?
Nazaj na vrh
baby_007 ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
positiva
diva
diva

Pridružen/-a: 11.Apr.2006 18:36
Zadnji obisk: 25.Maj.2016 18:51
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: 12.Mar.2008 22:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To se sliši kot neka tipična reklama Smile Vse je tako oh in sploh Wink
Nazaj na vrh
positiva ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
Shapa
diva
diva

PrispevekObjavljeno: 12.Mar.2008 22:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

zakaj bi pa js reklamo delala, sej še sploh ni v Sloveniji Smile positiva, ti mene skoz nekaj podcenjuješ Mr. Green te povabim jutri na testiranje? Mr. Green

Bi pa res naj bilo kmalu v Sloveniji ja, ampak ne vem kdaj Zamišljen upam da čim prej, ker sem čisto notr padla.

Talulah
diva
diva

Pridružen/-a: 05.Okt.2006 19:50
Zadnji obisk: 23.Maj.2014 9:43
Kraj: Školjka

PrispevekObjavljeno: 12.Mar.2008 23:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem tudi probala in mi je ful všeč. Laughing
Nazaj na vrh
Talulah ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Obišči avtorjeve bloge
positiva
diva
diva

PrispevekObjavljeno: 12.Mar.2008 23:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ojoj, pa ne no Mr. Green Ni moj namen te podcenjevat, sam povem svoje mnenje Wink Sej nisem mislila, da je tole reklama, ker vem da že maš eno drugo kozmetiko čez.. Sam pač pravim tko v duhovitem smislu, da deluje kot reklama Mr. Green
Nazaj na vrh
positiva ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
Shapa
diva
diva

PrispevekObjavljeno: 12.Mar.2008 23:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

js sam delim z divicami kar odkrijem Smile res ful mi je všeč no. Pa sm ful zahtevna uporabnica.
Talulah
diva
diva

Pridružen/-a: 05.Okt.2006 19:50
Zadnji obisk: 23.Maj.2014 9:43
Kraj: Školjka

PrispevekObjavljeno: 12.Mar.2008 23:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Positiva, jaz verjamem, da Shape ni nihče prosil, da dela reklamo, ker mene tudi ni.
Mi je pa kozmetika, kar sem imela šanso probati, res zelo všeč in če cen ne mislijo našraufat previsoko, si zihr lahko obetajo velik krog uporabnic.
Sicer pa lahko preverite same, jaz sem to kozmetiko omenjala že v temi Testiranje na živalih. Wink
www.sukipure.com in www.sukicolor.com
Nazaj na vrh
Talulah ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Obišči avtorjeve bloge
Shapa
diva
diva

PrispevekObjavljeno: 12.Mar.2008 23:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja cene pa vprašanje kje bojo Confused upam da ne ful visoke, ker bi si res rada nabavila par zadevic. Ker da mojo kožo nekaj navlaži in ne obteži, to je že cel čudež...
B.B.
kraljica foruma
kraljica foruma

Pridružen/-a: 17.Okt.2005 1:36
Zadnji obisk: 13.Okt.2013 23:21
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 12.Mar.2008 23:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kozmetika je fenomenalna! Idea That's all for now Wink
Nazaj na vrh
B.B. ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
positiva
diva
diva

PrispevekObjavljeno: 12.Mar.2008 23:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kje pa se jo lahko kupi?
Nazaj na vrh
B.B.
kraljica foruma
kraljica foruma

Pridružen/-a: 17.Okt.2005 1:36
Zadnji obisk: 13.Okt.2013 23:21
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 12.Mar.2008 23:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V Sloveniji se ne.
Nazaj na vrh
B.B. ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjeve bloge
BlackMagicWoman
kraljica foruma
kraljica foruma

Pridružen/-a: 12.Jun.2006 11:29
Zadnji obisk: 15.Jan.2013 20:46
Kraj: *HeAvEn*

PrispevekObjavljeno: 13.Mar.2008 0:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se jo da dobit kje v Španiji morda? Pol lahko takoj nardimo mini distribucijsko mrežo Wink
BlackMagicWoman
kraljica foruma
kraljica foruma

Pridružen/-a: 12.Jun.2006 11:29
Zadnji obisk: 15.Jan.2013 20:46
Kraj: *HeAvEn*

PrispevekObjavljeno: 13.Mar.2008 1:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem misla, da bi distibucijo nardili preko Španije...moj Srček že pogreša biznise pa to in bi lahk pač s kozmetiko, če je tako dobra...aja pa na to "testiranje" se že kar zdaj naročim Razz Začetek julija, po tednu na Ibizi bo glih prava "testing color" Wink
Tally20
hitri prsti
hitri prsti

Pridružen/-a: 27.Jun.2006 13:44
Zadnji obisk: 02.Okt.2010 21:07

PrispevekObjavljeno: 13.Mar.2008 1:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Punce, a katera ve, če se bo to kozmetiko lahko kupilo v trgovini ali samo po netu? Ker jaz sem z nakupovanjem po netu tako počasna... Pri Akamutiju pa Aubrey sem z odlašanjem dočakala odprtje trgovinice Very Happy Upa, da ne prehitevam stvari... Smile
Nazaj na vrh
Tally20 ni prisoten  Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    HACKED BY BOSNJO Seznam forumov -> Nega obraza Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Naslednja
Stran 1 od 35
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Lahko dodajaš priponke v ta forum
Lahko gledaš priponke v tem forumu

HACKED BY BOSNJO RSS feed teme 
Forum poganja phpBB

na vrh strani

© 2006 - 2012 Diva.si. Vse pravice pridržane | splošni pogoji | kolofon | zemljevid strani